Вінницька міськрада опільжила субсидіантів

Вінницька міська рада дозволила не платити податок на землю за 10 соток землі тим хто станом на перше квітня цього року мав субсидії. "Опільжили" в основному пенсіонерів, людей з інвалідністю та осіб з низьким доходом, які і так мають пільгу. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info. Об этом сообщает dusia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Якщо людина має кілька земельних ділянок, згідно проголосованого проекту рішення, то їй до першого травня цього року необхідно було надати інформацію про ділянку, на яку вона хоче оформити пільгу, до Головного управління Департаменту фіскальної служби у Вінницькій області.

— На злодії шапка горить. Депутати цього скликання залазять в кишеню вінничан. Я вношу зголосу пропозицію. Я пропоную внести пільгу, щоб звільнити 97 відсотків вінничан від сплати цього податку, — внесла пропозицію на сесії депутатка Ганна Давиденко.

fg 2 1

За інформацією Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради на станом на перше квітня цього року субсидії оформлені у 39 521 домогосподарстві. Скільки з них мають землі невідомо, бо за словами співробітників департаменту вони такі підрахунки не ведуть.

Раніше повідомлялось, що сплачувати податки на землю повинні сплатити 13 тисяч домогосподарств.

Нагадуємо, що з цього року за рішенням Вінницької міської ради в межах Вінницької ОТГ податок на землю зріс в 10 разів і став найбільшим в Україні.

Читайте також, Профільна комісія Вінницької міськради «утрималась» від зменшення податку на землю

Фото: Наталя Притуляк


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/32083-vinnytska-miskrada-opilzhyla-subs”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя