На Миколаївщині заблукали діти — шукати довелося всю ніч

Вчора, 14 серпня, о 22:30 до Новобузького відділу поліції від мешканця одного із сіл району надійшло повідомлення про те, що зникла його 14-річна донька та її восьмирічна подруга. Об этом сообщает tp0342.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зі слів чоловіка, дорогою з міста додому у нього зламався велосипед, тому він чекав на доньку, яка з подругою мали привезти з сусіднього села йому інструменти. Проте діти не з’явились, а чоловік дістався домівки сам.


Батьки дівчат розпочали пошуки самотужки. Через п’ять годин безрезультатних дій чоловіки звернулись по допомогу до поліції, розповіли в прес-службі.


На розшук зниклих підлітків був піднятий увесь особовий склад відділку. Правоохоронці знайшли дівчат близько шостої години ранку за 15 кілометрів від домівок. Діти розповіли поліцейським, що заблукали у незнайомій місцевості.


Дівчат повернули батькам, відносно яких склали адміністративні протоколи за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Шановні батьки! Правоохоронці вкотре попереджають: неналежне виконання батьківських обов’язків тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність! Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед у ваших руках. Через байдуже ставлення, ваші нащадки можуть стати жертвами протиправних дій.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/на-миколаївщині-заблукали-діти-шукат/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя